БІОГРАФІЯ

Віктор Павлік. Початок…

Vitya3 Харизматичний артист, головний романтик країни Віктор Павлік народився 31 грудня 1965 року у місті Теребовля, що в Тернопільській області. Співак вже з чотирьох рочків взяв у руки гітару. І, мабуть, одразу зрозумів, що посланий на цю землю для великої місії, співати, і дарувати людям радість)

ВІА «Міраж-2»

 

mirageУ 1984-1986 рр. — служба в лавах Радянської армії, де В.Павліком був створений ВІА «Міраж-2». З успіхом пройшли виступи ансамблю перед солдатами та офіцерами у багатьох частинах, колектив був учасником та переможцем різноманітних конкурсів солдатської та комсомольської пісні. Останніх півроку служби Віктор був на посаді художнього керівника полку (офіцерська посада).
У вересні 1986 року, повернувшись з армії, вступив до Теребовлянського культурно-освітнього училища та одержав запрошення працювати у Тернопільській обласній філармонії.

«Анна-Марія»

Перескочимо у 1992 рік. Це є знаковий рік для артиста, у якому був створений гурт «Анна-Марія».
Гурт став переможцем практично всіх всеукраїнських та міжнародних фестивалів.
У 1994 році пісня «Ти подобаєшся мені» стає кращим ліричним шлягером України, а гурт «Анна-Марія»- кращим поп гуртом.

Загадкова Туреччина..

В 1995 році Віктор залишає гурт, та їде вслід за своєю дружиною у Туреччину. Тоді для артиста це був дуже складний вибір. На той час гурт «Анна-Марія» був одним із найпопулярніших гуртів України, і їм було запропоновано виступити на розігріві у легендарних «Smokie»! Але артист обирає кохання, і від’їжджає до Туреччини. На цьому яскравий гурт припиняє своє існування. Робота в Туреччині у складі групи «Мідас» дала поштовх народженню хіта «Шикидим», із яким у вересні 1996 року співак повертається в Україну.

Початок сольної кар’єри.

У 1997 році виходить перший сольний альбом «Шикидим». В цю ж пору з’являється нова пісня, шлягер, який і сьогодні співають мільйони українців «Ні обіцянок, ні пробачень».  Прокинувся відомим за одну ніч, так каже про себе співак, завжди наголошуючи на тому, що бути артистом не означає бути зіркою. «Зірки на небі, а ми послані Богом на Землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям».  У 2007 році виходить сингл «Город зеленого цвета», який стає популярним в Україні, Росії, Азербайджані, Грузії, Канаді. На пісню було створено понад сто реміксів. Сингл увійшов до альбому «Унесенные любовью, реліз якого відбувся у __ році.
У 2007 році артист був нагороджений золотим диском за альбом «Весілля в Карпатах».
Загалом на рахунку Віктора Павліка близька 30 альбомів.
За період творчої діяльності проведено понад 4000 сольних концертів в Україні, Канаді, США, Туреччині та багатьох інших країнах. У 2003 року відбувся найбільший концертний тур у 20 штатах США від Сан-Франциско до Бафало.
Нагороджений дипломом «За високу культуру виконання і відповідність міжнародним стандартам».

IMG 9223-200x300
IMG 0025-200x300
IMG 0818-1024x683

В 2011 році із великим успіхом пройшов концерт «Освідчення» на найпрестижнішій сцені національного палацу культури «Україна», присвячений 25-річчю творчої діяльності артиста.

В 2012 році виходить новий сингл «Приречений на любов», на який було відзнято відео роботу. Цей сингл дає назву звітному концерту «Приречений на любов», що відбувся у лютому 2014 року в Палаці Україна

У 2015 році співак випустив новий англомовний альбом «No promises no forgiveness». Презентація альбому відбулася у форматі акустичного live концерту на Бізнес радіо і викликала неабиякий резонанс серед слухачів.

В кінці 2015 року зібрався гурт, завданням якого було якісно зробити програму з пісень Віктора Павліка за 25 років його творчої діяльності.

Були вибрані кращі популярні пісні артиста ще з часів гурту "Анна Марія" і до сьогодення.

Програму зробили у стилі поп-хард-рок. І презентували її в одному з київстких клубів. Так і був створений гурт Pavlik OverDrive.

З тих пір гурт успішно гастролює по країні і за її межами. Виступає на багатьох рок-фестивалях.

13 лютого відбувся ювілейний концерт в НПК "Україна" приурочений 50-ти річчю артиста у супровіді естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Дмитра Антонюка.

В цьому ж році виповнилося 30 років, як Віктор Павлік є на професійній сцені.

25 червня 2016 року Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання «народний артист України».

Є президентом футбольної команди зірок української естради «Маестро».

  • youtube
  • instagram
  • facebook
itune
  • youtube
  • instagram
  • facebook
itune